trash.org.pl

Serwis trash.org.pl gromadzi cytaty, które nie dostały się na bash.org.pl. Cytaty pojawiające się tu nie są w ogóle moderowane, więc redakcja nie ponosi odpowiedzialności za publikowane tu treści.

22 Marzec 2018 07:40
#4863023  
<HomiK> Gżdacz - ssak z rodziny popierdalaczy, żywi się głównie znalezionymi w gnieździe tostami. Skrzydła gżdaczom wyrastają dopiero po wejściu w dorosłość (czyt. Gdy Gżdacz nie jest już w stanie stać na nogach że zmęczenia po 24h dyżuru). Później co roku ich skrzydła zmieniają kolor od "nigdywięcejtuniewrócę" przez "pocojasiętupcham" aż w wyniku ciężkiej depresji pourazowej do "jestemczedol". Gżdacze nie mają jednego sposobu ubarwienia poza charakterystyczną barwą pomarańczową w okolicy brzucha i na plecach. Z wiekiem kolor ten ciemnieje, a w niewielu przypadkach zmienia się całkowicie w zielony.
Gżdacze posiadają zwiększoną empatię w stosunku do innych gżdaczy, a nawet i nie tylko. Niestety, przez ostatnie lata obserwuje się degenerację środowiska gżdaczy, gdyż większość z nich uzależnia się od TAŚMY. Naukowcy nie wiedzą jeszcze jak można by odwrócić ten proces.
Zwykle gżdaczy spotkać na corocznym powrocie do gniazda, lecz przedstawiciele tej rodziny spędzają czas także w innych skupiskach, gdzie służą pomocą, co wyzwala w ich mózgach zalew szczęścia, jeżeli nie mogą już ruszać rękami i nogami.