trash.org.pl

Serwis trash.org.pl gromadzi cytaty, które nie dostały się na bash.org.pl. Cytaty pojawiające się tu nie są w ogóle moderowane, więc redakcja nie ponosi odpowiedzialności za publikowane tu treści.

8 Grudzień 2008 09:36
#452788  
z forum WebHostingTalk.pl:

Wy tu wszyscy o serwerach, dyskach, macierzach, kolokacji, zamówieniach publicznych ZUS na dyskietki, a ja... ja właśnie mam problem z bardziej przyziemną sprawą jaką jest... zainstalowanie aplikacji "umywalka" na hoście "łazienka".

Instalowałem z paczki (własnoręcznie wypakowywałem z kartonu), więc niby wszystko powinno być ok. Zrobiłem aptitute update, aptitude install umywalka, aptitude install syfon i niby wszystko poszło ok i bez problemów, ale po uruchomieniu sypie errorami (czyt. przecieka syfon).

Próbowałem już nawet aptitute remove uszczelka, oraz aptitude install nowa_lepsza_uszczelka (zrobiłem upgrade do nowszej wersji), a także aptitude install silikon ale... nadal cieknie. Jakieś pomysły?

Trochę naśmieciłem w systemie, a miejsca na HDD mało (czyt. łazienka nie jest duża) i wcale mnie nie cieszy posiadanie zbędnych pakietów (musiałem zrobić aptitute install miska). Myślicie, że należy zrobić remove wszystkiego i kompilować ze źródeł? Nie wiem co zrobić żeby przestało kapać